Facebook Reklamları

"Reklam, bir markayı müşterinin bilinç altına kazıma sanatıdır"

Facebook Reklamları

Türkiye'de yaygın olarak olarak genç ve yaşlı nüfus tarafından en çok kullanılan sosyal platform Facebook'tur. İş adamları ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden kişilerde bu alana ilgi duymaktadır.

Neden Facebook Reklamları

Sosyal medya üzerinden yapılan reklamlar paylaşımlar ile yayılabiliyor ve böylece hedef kitlemizin belirlenmesinde bize yardımcı oluyor. Hedef kitlede belirlenen demografik özellikler ile kimin reklamımızla daha ilgili olduğunu görerek, bütçemizi planlı bir şekilde bize ilgi duyan kullanıcılar üzerinde kullanmış oluyoruz.

Facebook reklamlarında amaca uygun bir fikir ortaya koymalıyız. Sektöre uygun olarak bir metin oluşturmamız gerekmektedir. Bu oluşturduğumuz metne uygun olarak belirlenmesi gereken görselin kalitesi ve içeriği de paylaşım yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlardandır.

facebook-reklamlari1
facebook-reklamlari2

Neler Yapıyoruz

Facebook reklamlarının uygun hedef kitleye göre yapılmaması durumunda bütçe harcamaları artar, böyle bir durumla karşılaşmamak için düzenli olarak raporlamalar kontrol edilerek optimizasyon gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

İlk sıra reklam ajansı olarak sizin sektörünüze uygun içerik ve hedef kitlelere hitap eden reklamlar yaparak, bütçenizin doğru harcanmasını sağlıyoruz. Düzenli raporlama ve optimizyon çalışmalarımız ile sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.

Formu Doldurun
Sizi Arayalım