Google Harita Kaydı

"Reklam, bir markayı müşterinin bilinç altına kazıma sanatıdır"

Google Harita Kaydı

İnternet kullanıcılarının büyük çoğunluğu yerel işletmeler ile alakalı aramalar yapmaktadır. Google Harita kaydınızı oluşturarak işletmenizle alakalı arama yapan kullanıcılarınıza Google üzerinden görüntüleme sağlayabilirsiniz.

Avantajları Nedir

Google harita uygulaması mobil kullanımın yaygınlaşmasıyla birlikte önemli hale gelmiştir. Google aramaları yaparken karşımıza çıkan harita kaydı ile mevcut, potansiyel ve yeni müşteri kazanımı sağlayabilirsiniz. Google harita kaydı ile sadece konum gözükmez bunun dışında işletmenizin iletişim bilgileri de bulunmaktadır.

Site adresiniz, numaranız , çalışma saatleriniz bilgilerine ulaşan müşteriler sizinle iletişime geçebilir ve işletmenizin lokasyonuna yakın yerde olanlar ziyaret edebilirler.

google-harita-kaydi1
google-harita-kaydi2

Günümüzde Önemi

Her navigasyon cihaza kayıt edilebilmesi bundan dolayı her akıllı telefondan aramalarda kolaylıkla çıkmaktadır. İşletmemizin faaliyet alanına göre aramalarda gözükür. Adres ve telefon kaydı bulunduğundan müşterinin size ulaşmasını kolaylaştırır. Marka bilinirliğinizi arttırır ve rakiplerinizin karşısında sizi üst sıralara taşır.

İşletmenize ait görseller paylaşabilir ve gelen müşterilerinizden gelen yorumlar, beğeniler ve paylaşımlar ile daha üst sıralara çıkmanıza yardımcı olur.

Formu Doldurun
Sizi Arayalım