İnstagram Reklamları

"Reklam, bir markayı müşterinin bilinç altına kazıma sanatıdır"

İnstagram Reklamları

İnstagram reklamları Türkiye'de gittikçe daha çok kullanıcı kazanan bir sosyal paylaşım platformudur. Sürekli eklenen özellikler ile de firmalar için ınstagram reklamları önemli bir alana sahip olmuştur.

Neden İnstagram Reklamları

İnstagram reklamları facebook reklamları ile bir olarak düşünülebilir. Kampanya için belirlenen hedeflemelerden ınstgram da aynı şekilde yaralandırılabilir. Ayrıca instagram reklamları marka bilinirliği,trafik,erişim,video görüntüleme gibi araçlar kullanarak istediğiniz amaca uygun reklam vermenize yardımcı olur.

İnstagram reklamları marka bilinirliğini sağlayarak müşteri kazanımı sağlanmasına yardımcı olur. İnstagram reklamları hikaye, fotoğraf, video ve dönen reklamlar olarak 4 şekilde olur. İlk sıra reklam ajansı olarak sizin için en uygun reklam modelini seçerek trafik, takipçi ve beğeni kazanmanız için size destek olmaktayız.

instagram-reklamlari1
İnstagram-reklamlari2

Neler Yapıyoruz

İnstgram reklamları hedef kitleye göre yapılmadığında bütçede artış oluşur, bu durumla karşılaşmamak için düzenli olarak optimizasyon yapılarak raporların sunulması gerekmektedir.

Dijital ajans olarak instagram'a reklam vermek için firmanızın sektörüne uygun planlamalar yaparak hedef kitle ve içeriklerinizi belirliyoruz. Verim alacağınız şekilde bütçe planlamaları yapıyoruz. Amacımız her zaman size en iyi şartlarda en iyi hizmeti vermektir.

Formu Doldurun
Sizi Arayalım