Sosyal Medya Yönetimi

"Reklam, bir markayı müşterinin bilinç altına kazıma sanatıdır"

Sosyal Medya Yönetimi

İşletmenize özel olarak; İnstagram, Twitter, Facebook, ve sektörünüz için gerekli diğer tüm sosyal medya mecralarında bulunan hesaplarınızı profesyonel olarak yönetiyoruz. Firmanızın hedef kitlesini göz önüne alarak; rakip analizini yapıyor, analiz sonuçlarını değerlendirerek hangi sosyal ağda, nasıl bir strateji ile yer almanız gerektiğini belirleyip sizin için sosyal medyada marka kimliğinizi oluşturuyoruz.

Sosyal Medya Planlama

Firmanız için belirlenen sosyal medya kimliği ile ilgili aylık içerik planlamaları yapıp, sizlerin görüşleriyle birlikte paylaşım için hazır duruma getiriyoruz.İşletmeniz için gündemi takip ederek (Özel gün ve haftalar, dünya çapında etki uyandıran gelişmeler, siyasi olaylar vb.) sizlerin faaliyet alanına uygun özel içeriklerin olduğu sosyal medya planlamaları yapıyoruz.

Bu sayede real-time olarak adlandırılan bu içeriklerle markanızın geniş bir hedef kitlesine ulaşmasını yardımcı oluyoruz. Etkileşim sağlayabilecek paylaşımlarla sosyal medyada markanızın bilinirliğini olumlu bir şekilde arttırmayı planlıyoruz.

sosyal-medya-planlama
sosyal-medya-tasarim

Sosyal Medya Tasarımı

Sosyal medya yönetiminde görsel tasarımlara önem veriyoruz. Markanızın kullanıcılara vermek istediği mesajları daha anlaşılır ve etkili bir şekilde ulaştırabilmesi için dikkat çekici tasarımlar oluşturuyoruz.

Sosyal medyada takipçiler içerikten önce görsel açıdan etkileşim gösterdiğinden başarılı bir sosyal medya yönetimi için görsel tasarımların önemini bilerek hareket ediyoruz.

Sosyal Medya Takibi

Firmanızın bulunduğu tüm sosyal ağlardan gelen bildirimleri marka kimliğinize uygun bir dille hızlı bir şekilde cevaplayarak, takipçi bağlılığınızı sağlamış oluyoruz. Firmanızı sosyal medyada takip etmeyen fakat firmanız ile etkileşimde bulunan takipçileri tarayarak itibar yönetimi ve iletişimi sağlıyoruz. Müşteri olabilecek takipçilerle etkileşim halinde olup markanızın bilinirliğinin oluşmasını yardımcı oluyoruz.

Markanız hakkında sosyal medya yönetimi sırasında oluşabilecek negatif durumları önceden anlayarak planlamalar yapıyoruz.

sosyal-medya-takibi
sosyal-medya-raporlama

Sosyal Medya Raporlama

Sosyal medya yönetiminde; başta kurmuş olduğumuz stratejiyi değerlendirmek ve ikinci aşamaya geçmek için derin analizler yapılması gerekmektedir. Kullanıcıların sizinle alakalı olan sayfalarda önem verdiği alanları, etkileşimi nasıl sağladığı ile ilgili detayları görebilmek herzaman bir üst seviye yönetim ve daha verimli kullanıcıları beraberinde getirir.

Tüm bunlara önem vererek yaptığımız çalışmaları detaylı olarak rapor şeklinde değerlendiriyor ve size sunuyoruz.

Formu Doldurun
Sizi Arayalım