Yandex Reklamları

"Reklam, bir markayı müşterinin bilinç altına kazıma sanatıdır"

Yandex Reklamları

Yandex Reklamları ile yüksek trafiği ve potansiyel müşterileri bulunan arama motorunda hedef kitlenize uygun reklam modeli doğrultusunda özel hazırlanmış reklamlar göstererek iş hacminizi ve satışlarınızı oldukça ciddi oranda arttırabilirsiniz.

Neden Yandex Reklamları

Ülkemizde son zamanlarda yandex arama motoru kullanımı artmıştır. Kullanıcı sayısına bağlı olarak yandex reklamlarını kullanan kişi sayısıda artış göstermiştir. Google reklamlarının çok fazla karşılarına çıkmasından rahatsız olan kişiler yandex reklamlarını tercih etmeye başlamıştır.

Az sayıda kişi tarafından kullanılması ve bütçe olarak daha uygun fiyatlarda reklam verilmesi yandex reklamlarının tercih edilmesinin başka bir sebebidir.

yandex-reklamlari1
yandex-reklamlari2

Avantajları

Yandex reklamları ile hedef kitlenin kolaylıkla bulunması, harcanan bütçenin gösterim başına değil tıklama başına olması sebebi ile geri dönüşümlerin artması ve reklamların sistem üzerinden kontrollerinin yapılması gibi avantajlara sahiptir.

Yandex reklamları yapabilmek için yandex.direct üyeliğine sahip olunması gerekmektedir. Yandex reklamlarınız; arama ağı reklamları, görüntü reklamlar, market reklamları ,haberler, harita kayıtlarında google reklamlarında olduğu gibi gözükmektedir.

Formu Doldurun
Sizi Arayalım