SEO Hizmeti

"Reklam, bir markayı müşterinin bilinç altına kazıma sanatıdır"
Size Uygun Seo Paketlerimizi Görmek İçin Buraya Tıklayın

SEO (Search Engine Optimization)

Dijital pazarlamanın önemli araçlarından birisidir.Türkçesi 'Arama motoru optimizasyonu' olan seo; web sitesini, arama yapan kullanıcıların aradıkları ürünlere göre alakalı ve doğru verileri bulmaları için arama motorlarının sıralama kriterlerine uygun olarak optimize edilmesi sürecidir. Arama sonuçlarına göre müşterilerin ilk sayfadaki siteleri tercih etmeleri SEO'nun oluşmasını ve önem kazanmasını sağlamıştır.

Neden Seo

Seo; arama sayfaları ve içerik yönetimiyle, web sitelerine kaliteli müşteri çekebilen bir pazarlama aracıdır. Yapılan araştırmalara göre çoğu dijital platforma göre yatırım getirisi en yüksek olan araçtır. Ürünlerinizin veya hizmetinizin kalitesi çok iyi olabilir, ancak Web sitenizin kalitesi tartışılabilir. Arama motorları, SEO çalışmaları söz konusu olduğunda kaliteyi ön plana çıkarır.

Rakiplerinizin SEO çalışmaları yaptığını göz önünde bulundurmalısınız. Anlaşmalı oldukları bir SEO uzmanı ile çalıştıkları süreçte müşterilerinizin karşısında sizden daha fazla görünür olurlar, trafiğinizi ve doğal olarak da müşterilerinizi elinizden alıyor olabilirler, bu yüzden profesyonel bir SEO hizmeti almanız gerekmektedir.

seo
seo-optimizasyon

Biz Neler Yapıyoruz

İleri düzey kullanmış olduğumuz programlar ile web sitenizin analizini yaparak eksik gördüğümüz alanlarda iyileştirme çalışmalarını başlatıyoruz. Bunun yanı sıra rakipleriniz tarafından yapılan anti seo çalışmalarına yönelik olarak hergün rutin şekilde sitenize gelen backlink trafiğini kontrol ederek, zararlı ve spam düzeyi yüksek trafikleri engelliyoruz. Güçlü referans siteler ile web siteniz için dofollow dediğimiz link çıkışlarını gerçekleştiriyoruz.

Belirlemiş olduğunuz anahtar kelimeleriniz için iç seo (On-Page SEO) ve dış seo (Off-Page SEO) çalışmaları yaparak organik trafikte sıralamanızı yükseltiyoruz. Belirtilen hedeflerle orantılı bir şekilde bütçe planlaması oluşturup, haftalık ve aylık raporlar ile bilgilendirme yaparak her zaman birlikte bir çalışma yürütmeyi hedefliyoruz.

Formu Doldurun
Sizi Arayalım