Web Tasarım

"Reklam, bir markayı müşterinin bilinç altına kazıma sanatıdır"

Web Tasarım

Dijital dünyada, kurumsal kimlik ve marka bilinirliği için bireysel ve kurumsal açıdan web tasarımı büyük önem taşımaktadır. Siteleriniz için seo uyumlu tasarımlar yaparak üst sıralarda çıkabileceğiniz şartlarda oluşturuyoruz. Teknlojik gelişmeleri yakından takip ederek sitenize en uygun tasarımı sizlere sunuyoruz. Siz de profesyonel bir web tasarım sahip olmak için bizimle iletişime geçin.

Mobil Uyumlu (Responsive)

Responsive yani mobil uyumlu web tasarım mobil cihazlardan sitenize girildiğinde resim, yazı gibi unsurların şekillenerek ekran genişliğine göre ayarlanmasıdır. Siteler masaüstü (desktop), mobil, ve tablet olarak 3 şekilde tasarlanır. Mobil cihazla web sitelerini ziyaret eden kullancılar genellikle görüntülemede sıkıntı yaşarlar, bundan dolayı responsive olmayan sitelerde kullancılar yakınlaştırma yaparak bilgi almayı amaçlarlar ve siteyi kullanmaya çalışırken zorluk çekerler..

Mobil kullanımının yüksek oranlarda olmasından dolayı; sitenizin ziyaretçi kaybına uğramaması ve arama sonuçlarında alt sıralarda çıkmamanız için mutlaka mobil uyumlu bir web tasarıma sahip olmanız gerekmektedir

responsive-web-tasarim
seo-dostu-web-tasarim

Seo Dostu

Web sitelerini yaparken kullandığımız öncelikli yöntem site içi optimizasyon yapısını web sayfalarına mantık çerçevesinde birbiri ile bağlamaktır. Daha sonra arama motorlarına web sitesi sayfasının hangi bilgileri içerdiğini ve amacını tanıtmaktır. Seo uyumlu web sitesindeki teknik iç seodur; yani web sitesi için yapılmış arama motoru uyumu denir.

Arama motoru botları web sayfasına erişim sağladığında indekslenerek kayıt altına alınır ve siteniz ilişkili kategorilerde gösterilir.

Formu Doldurun
Sizi Arayalım